Współpraca

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprezentować nowe narzędzie, pomocne w prowadzeniu Państwa trudnego i odpowiedzialnego biznes.

Aplikacja jaką stworzyliśmy  na urządzenia mobilne typu telefon, smartfon , ifon, po uruchomieniu działa w ten sposób, że  lokalizuje zarówno klienta potrzebującego pomocy na drodze  jak również  wskazuje  mu najbliższą firmę   zajmującą się  wulkanizacją, holowaniem lub naprawą pojazdów.

Dzięki  aplikacji kierowca na drodze  nie szuka  pomocy po Polsce a jedynie naciska jeden przycisk na urządzeniu mobilnym i automatycznie łączy się z najbliższą firmą.

Z kolei Państwo na swoim telefonie,  widzicie dokładną lokalizację uszkodzonego pojazdu (opcja) - bez potrzeby tłumaczenia i szukania po ulicach.

Aby skorzystać z tego pomocnego narzędzia i wziąć  udział w projekcie na zasadach promocji, wystarczy  wejść na naszą stronę www.autopomoc24.com i w zakładce REJESTRACJA,  wprowadzić dane swojej firmy lub odesłać do nas na adres mailowy ,dane Państwa firmy z nr. telefonu kontaktowego, które wprowadzimy na naszą stronę internetową i do aplikacji. Można również podać adres Państwa strony www, która będzie widoczna i umożliwi klientowi automatyczne przejście na Państwa stronę.

Oczywiście w każdej chwili, możecie Państwo  bez żadnych konsekwencji  zrezygnować  z uczestnictwa w naszym programie informując nas o tym mailowo.

 

Zapraszamy do współpracy firmy z branży motoryzacyjnej a w szczególności świadczące usługi autoholowania, mechaniki pojazdowej oraz wulkanizacji.

Dzięku naszej stronie i mobilnej aplikacji , kierowca  w łatwy sposób znajdzie pomoc w najbliższej okolicy w której awarii uległo jego auto.

Takie rozwiązanie powoduje, że czas oczekiwania na pomoc jest ograniczona do minimum i relatywnie niższe koszty dojazdu autopomocy.

Z udziału w naszym projekcie korzyści czerpią również firmy świadczące usługi opisane powyżej , ponieważ klient trafi do  firmy która jest najbliżej miejsca awarii a to skróci czas dojazdu do klienta i zwiększy obroty tej firmy a jednocześnie stanowi dodatkową reklamę dla przedsiębiorcy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy .

   Z wyrazami szacunku

                                                                                  Zespół

                                                                         AUTOPOMOC24.COM

 

Zapoznaj się z naszym cennikiem -> CENNIK 

WIRO Paweł Rozmiarek | NIP 7860010214 | ul.Dąbrowskiego 9, 63-000 Środa Wlkp. - Polityka Prywatności
Realizacja: IT COMPUTER PARTNER